ES Fondi mjas lapa Skums

Ārsta profesionālās darbības atjaunošana

Mērķauditorija: 
Ārsti, kuru specialitātes sertifikāta derīguma termiņš ir beidzies pēc 2000. gada
Programmas statuss: 
Apmācība noslēgusies
Statuss: 
Neaktīvs
UZMANĪBU!

Programmas īstenošana ir pārtraukta!

ESF līdzfinansētā projekta „Veselības aprūpes un veselības veicināšanas procesā iesaistīto institūciju personāla tālākizglītības nozares ilgtspējīgai attīstībai” administrēšanas vienība informē Jūs, ka apmācības personu profesionālās darbības atjaunošanas programmā  „Ārsta profesionālās darbības atjaunošana” netiks uzsāktas un programmas darbība ir pārtraukta.

Šādu nepatīkamu lēmumu projekta administrētājiem nācās pieņemt, tāpēc, ka viena no konkursā par programmas realizēšanu un apmācību nodrošināšanu uzvarējušajām pusēm atteicās slēgt līgumu ar administrētāju, lai gan līguma nosacījumi visiem pretendentiem bija zināmi jau sakontēji – pirms iepirkuma konkursa. Projekta administrētājs ilgstoši un vairākkārt centās rast risinājumu, mēģinot panākt kompromisu ar realizētāju, lai programmas norise tomēr tiktu nodrošināta, bet abām pusēm pieņemams risinājums diemžēl netika rasts. Arī projektu uzraugošā institūcija – Centrālā finanšu līgumu aģentūra, nedeva atļauju projekta administrētājiem mainīt jebkādus līguma nosacījumus jau pēc iepirkuma konkursa. Šajā situācijā administrētājam nācās pieņemt lēmumu par programmas īstenošanas pārtraukšanu.

Mēs kā projekta administrētāji atvainojas Jums par sagādātajām neērtībām. Līdz pēdējam brīdim centāmies rast pozitīvu risinājumu konkrētajā situācijā, diemžēl ņemot vērā iepriekš minētos apstākļus, tas nebija iespējams. Ja vēlaties sīkāku situācijas skaidrojumu, projekta administrētāji ir gatavi klātienē tikties ar jums un sniegt detalizētu situācijas izklāstu.
 
Ar cieņu,
Projekta atbildīgā persona
Kristīne Grāvīte
Tālr. 27766909

______________________________________________________________________________

ESF tālākizglītības projekta Veselības aprūpes un veselības veicināšanas procesā iesaistīto institūciju personāla tālākizglītība nozares ilgtspējīgai attīstībai ietvaros Veselības ministrija organizē dalībnieku pieteikšanos programmā „Ārsta speciālista profesionālās darbības atjaunošana specialitātē pēc individuālas programmas”.
 
Pieteikties programmā tiek aicināti ārsti, kuru specialitātes sertifikāta derīguma termiņš ir beidzies pēc 2000. gada un kuri vēlas atjaunot profesionālo darbību savā specialitātē.

Prasības pretendentam dalībai programmā ir:
- ārsta izglītība, ko apliecina izglītību apliecinošs dokuments (jāiesniedz izglītību apliecinoša dokumenta kopija);
- kvalifikācija kādā no ārsta specialitātēm, ko apliecina sertifikāts (jāiesniedz sertifikāta kopija). Specialitātes sertifikāta derīguma termiņš ir beidzies pēc 2000. gada.

Lai pieteiktos dalībai programmā, pretendentam ir jāaizpilda pieteikums un kopā ar izglītību un kvalifikāciju apliecinošo dokumentu kopijām jāiesniedz Veselības ministrijā 211. vai 205. kabinetā līdz 2011. gada 28. augustam. Pieteikumu var lejuplādēt ŠEIT.

Katram pretendentam kvalifikācijas atjaunošanas programma tiks izstrādāta pēc individuāla grafika.

Sīkāku  informāciju var iegūt zvanot pa tālruni  +371 67686512  vai rakstot uz e-pastu: janis [dot] jeksevics [at] medijutilts [dot] lv

Mācību materiāli

Norises laiks un vieta

Teksta izmērs:

  • Decrease
  • Normal
  • Increase

Current Size: 80%

Vai Jūs esat informēts par projekta piedāvāto iespēju saņemt finansiālu atbalstu ceļa izdevumu pieredzes apmaiņai ES?: