ES Fondi mjas lapa Skums

Onkoloģija ķīmijterapija ārstiem profesionālajai pilnveidei

Mērķauditorija: 
Ārsti, kas ir ieguvuši onkologa vai ķīmijterapeita specialitāti
Programmas statuss: 
Apmācība noslēgusies
Statuss: 
Aktīvs

Programmas mērķis – nodrošināt teorētisko zināšanu un praktisko iemaņu apguvi un pilnveidošanu šādās jomās: ļaundabīgo audzēju mūsdienu ķīmijterapeitisko līdzekļu, hormonterapijas, mērķterapijas un imūnterapijas farmakoloģija, ievadīšanas indikācijas, iespējamās komplikācijas, ķiruģiskās ārstēšanas un terapeitiskās radioloģijas pamatprincipi, indikācijas un jaunākās metodes un patologa, diagnostiskā radiologa, psihoterapeita un paliatīvās aprūpes speciālista loma onkoloģisko pacientu diagnostikas un terapijas procesā..

Mērķauditorija:
Ārsti, kas ir ieguvuši onkologa vai ķīmijterapeita specialitāti, un kuriem nepieciešams apgūt un papildināt zināšanas un prasmes onkologa ķīmijterapeita specialitātē.
Programmas realizētājs un kontaktpersona:
Rīgas Stradiņa universitāte, Dzirciema iela 16, Rīga, LV – 1007
Kontaktpersona: Sanita Roģe, tālr. 67409209;
e-pasts: kursi [at] rsu [dot] lv
Programmasizstrādātājs:
Rīgas Stradiņa universitāte
Apmācību ilgums:
110 stundas

Paredzams, ka apmācības programmas ietvaros uzsāksies 2011. gada augusta beigās/septembra sākumā.

Programmas uzdevumi:
1) sniegt iespēju apgūt nepieciešamās teorētiskās zināšanas un praktiskās iemaņas ķīmijterapijas  un mērķterapijas farmakoloģijā - pamatprincipi, indikācijas, ievades veidi, toksicitāte;
2) nodrošināt nepieciešamo zināšanu un iemaņu apguvi horrmonterapijas indikācijās un blaknēs, imūnterapijā klīniskajā onkoloģijā, audzēju marķieros;
3) sniegt iespēju apgūt teorētiskās zināšanas un praktiskās iemaņas ķirurģiskās ārstēšanas pamatprincipos onkoloģijā.
4) sniegt iespēju apgūt teorētiskās zināšanas un praktiskās iemaņas terapeitiskās radioloģijas lomā ļaundabīgo audzēju kompleksajā terapijā.
5) sniegt iespēju apgūt teorētiskās zināšanas un praktiskās iemaņas psihoterapijas nozīmē onkoloģisko pacientu aprūpes procesā, hronisku sāpju sindromā un paliatīvajā aprūpē onkologa praksē.
 
Apgūstot programmu, ārsts pārzinās dažādu ķīmijterapeitisko līdzekļu grupu farmakoloģiju. klīniskās indikācijas, iespējamās blaknes un to terapiju. Ārsts pilnveidos zināšanas ļaundabīgo audzēju ķirurģijas un terapeitiskās radioloģijas mūsdienu metodikās, kā arī papildinās iemaņas onkoloģisko pacientu paliatīvajā aprūpē.

Mācību materiāliMācību materiāls izmantojams tikai nekomerciāliem mērķiem. Pārpublicējot un citējot atsauce obligāta.


Norises laiks un vieta

Teksta izmērs:

  • Decrease
  • Normal
  • Increase

Current Size: 80%

Vai Jūs esat informēts par projekta piedāvāto iespēju saņemt finansiālu atbalstu ceļa izdevumu pieredzes apmaiņai ES?: