ES Fondi mjas lapa Skums

Uzsākta pieteikšanās programmai „Onkoloģija ķīmijterapija ārstiem profesionālajai pilnveidei”

Datums: 
29.07.2011

Ir uzsākta pieteikšanās apmācību programmai „Onkoloģija ķīmijterapija ārstiem profesionālajai pilnveidei”. Mācības šajā programmā ir bezmaksas, un tā tiek īstenota Eiropas sociālā fonda līdzfinansētā projekta „Veselības aprūpes un veselības veicināšanas procesā iesaistīto institūciju personāla tālākizglītība nozares ilgtspējīgai attīstībai” ietvaros. Pieteikšanās - ŠEIT. 

Programma mērķis ir nodrošināt teorētisko zināšanu un praktisko iemaņu apguvi ārstiem, kas ir ieguvuši onkologa vai ķīmijterapeita specialitāti, un kuriem nepieciešams apgūt un papildināt zināšanas un prasmes onkologa ķīmijterapeita specialitātē.
 
Onkoloģijas ķīmijterapijas ārstu profesionālās pilnveides apmācību programmā iegūstamo teorētisko zināšanu un praktisko iemaņu apraksts:
Mācību laikā tiks iegūtas zināšanas par ļaundabīgo audzēju mūsdienu ķīmijterapeitiskiem līdzekļiem, hormonterapijas, mērķterapijas un imūnterapijas farmakoloģiju, ievadīšanas indikācijām, iespējamām komplikācijām, ķiruģiskās ārstēšanas un terapeitiskās radioloģijas pamatprincipiem, indikācijām un jaunākajām metodēm un patologa, diagnostiskā radiologa, psihoterapeita un paliatīvās aprūpes speciālista lomu onkoloģisko pacientu diagnostikas un terapijas procesā.
 
Apgūstot programmu, ārsts pārzinās dažādu ķīmijterapeitisko līdzekļu grupu farmakoloģiju. klīniskās indikācijas, iespējamās blaknes un to terapiju. Ārsts pilnveidos zināšanas ļaundabīgo audzēju ķirurģijas un terapeitiskās radioloģijas mūsdienu metodikās, kā arī papildinās iemaņas onkoloģisko pacientu paliatīvajā aprūpē.
 
Paredzams, ka mācības sāksies šā gada 16. septembrī un noslēgsies 16. novembrī. Kopējais mācību programmas kursa apjoms ir 110 stundas.
 
Mācības notiks piektdienās un sestdienās. Apmācību norises vieta Latvijas Onkoloģijas centrs (Rīga, Hipokrāta iela 4). Detalizēts apmācību grafiks tiks sastādīts, uzsākot mācību programmu.

Teksta izmērs:

  • Decrease
  • Normal
  • Increase

Current Size: 80%

Vai Jūs esat informēts par projekta piedāvāto iespēju saņemt finansiālu atbalstu ceļa izdevumu pieredzes apmaiņai ES?: