ES Fondi mjas lapa Skums

Uzsākta pieteikšanās jaunajām veselības aprūpes darbinieku bezmaksas izglītības programmām

Datums: 
09.12.2009

Uzsākta pieteikšanās jaunajām veselības aprūpes darbinieku bezmaksas izglītības programmām

Īstenojot veselības aprūpes darbinieku tālākizglītības projektu, ir uzsākta pieteikšanās vairākām jaunām veselības aprūpes personāla vispārējo zināšanu un prasmju pilnveides programmām.
Latvijas veselības aprūpes nozarē strādājošajiem – ārstiem, ārstu palīgiem, māsām, māsu palīgiem, vecmātēm, funkcionālajiem speciālistiem u.c. personālam tiek piedāvātas iespējas pieteikties kopumā 4 jaunām programmām:
  • Mūsdienīgas veselības aprūpes vadības pilnveidošana;
  • Veselības aprūpes sistēmas pārmaiņu vadība;
  • Veselības aprūpes un veicināšanas institūcijās iesaistītā personāla un pacienta komunikācijas prasmju pilnveidošana;
  • Veselības aprūpes un veicināšanas institūcijās iesaistītā personāla izglītošana pacientu tiesību aktuālajos jautājumos.
Apmācību programmu mērķis ir nodrošināt veselības aprūpes un veselības veicināšanas procesā iesaistītā personāla apmācību mūsdienīgas veselības aprūpes vadības pilnveidošanā, uzlabot personāla un pacientu komunikācijas un saskarsmes prasmes, kā arī apgūt aktualitātes pacientu tiesību jautājumos.
 
Apmācības organizē Latvijas Ārstu biedrības sabiedrība, un tās notiks gan Rīgā, gan Latvijas reģionos. Apmācību ilgums ir 3 dienas (30 stundas), to ietvaros paredzētas gan teorijas un prakses nodarbības, gan patstāvīgs darbs. Programmas klausītāji saņems medicīniskās tālākizglītības kredītpunktus.

Pieteikties apmācību kursiem un uzzināt plašāku informāciju par programmām iespējams projekta mājaslapā www.talakizglitiba.lv un rakstot uz e-pastu Inga [at] arstubiedriba [dot] lv.

Apmācību organizatora kontaktpersona – Inga Kanasta-Zabarovska, tālr. 28338112, e-pasts: inga [at] arstubiedriba [dot] lv.


Teksta izmērs:

  • Decrease
  • Normal
  • Increase

Current Size: 80%

Vai Jūs esat informēts par projekta piedāvāto iespēju saņemt finansiālu atbalstu ceļa izdevumu pieredzes apmaiņai ES?: