ES Fondi mjas lapa Skums

Pieteikšanās bezmaksas tālākizglītības kursiem „Veselības aprūpē strādājošo apmācības padziļinātās vispārīgās IT prasmēs”

Datums: 
15.07.2009
 

Aicinām  BEZ MAKSAS apgūt  24 stundu DATORKURSUS
 
„Veselības aprūpē strādājošo apmācības padziļinātās vispārīgās IT prasmēs”
 
Apmācības notiks augustā, septembrī, oktobrī – Kurzemē, Vidzemē, Latgalē un Rīgā, 3 dienu garumā – pirmdienās, trešdienās, piektdienās vai otrdienās, ceturtdienās un sestdienās no plkst. 9.30 līdz 17.00 (ar pārtraukumiem) 15 cilvēku grupās datorklasēs Rīgā un reģionos. Apmācību veiks Datorzinību centra pasniedzēji.
 
Mērķauditorija: Veselības aprūpes un veselības veicināšanas procesā iesaistīto institūciju personāls – ārsti, ārstu palīgi, māsas, māsu palīgi, vecmātes, funkcionālie speciālisti u.c.
 
Kurss paredzēts datorlietotājiem ar priekšzināšanām.
 
Mācību programmā:
 - Microsoft Windows Vista darba vide
 - Darbs ar Darbs ar  tekstapstrādes programmu Microsoft Word 2007
 - Darbs ar datu apstrādes programmu Microsoft Excel 2007
 - Prezentāciju veidošana ar PowerPoint2007
 
 - Darbs Interneta vidē
 - Perifērijas ierīču izmantošana
 
Par kursa apmeklējumu tiks piešķirti arī medicīniskās tālākizglītības kredītpunkti un izsniegts apliecinājums par kursa beigšanu.
 
Pieteikties lūdzam, zvanot pa tālruni 67338366 (Ilonai) vai uz e-pastu kursi [at] dzc [dot] lv (kursi [at] dzc [dot] lv) norādot: vārdu, uzvārdu, specialitāti, darba vietu un mobilā tālruņa numuru.
Sīkāka informācija par apmācībām 67338366 (Ilona)

Apmācības tiek organizētas 1.3.2.3. aktivitātes „Veselības aprūpes un veicināšanas procesā iesaistīto institūciju personāla kompetences, prasmju un iemaņu līmeņa paaugstināšana” projekta „Veselības aprūpes un veicināšanas procesā iesaistīto institūciju personāla tālākizglītība nozares ilgtspējīgai attīstībai” ietvaros.
 
 

 

Teksta izmērs:

  • Decrease
  • Normal
  • Increase

Current Size: 80%

Vai Jūs esat informēts par projekta piedāvāto iespēju saņemt finansiālu atbalstu ceļa izdevumu pieredzes apmaiņai ES?: