ES Fondi mjas lapa Skums

Noslēdzies iepirkuma konkurss atkārtotai mācību procesa realizācijai māsu pamatspecialitāšu iegūšanai 2013. un 2014. gadā

Datums: 
01.08.2013
Projekta „Veselības aprūpes un veselības veicināšanas procesā iesaistīto institūciju personāla tālākizglītība nozares ilgtspējīgai attīstībai” ietvaros ir noslēdzies iepirkumu konkurss atkārtotai mācību procesa realizācijai māsu pamatspecialitāšu iegūšanai 2013. un 2014. gadā. 2. līmeņa augstākās profesionālās izglītības programmas māsu pamatspecialitāšu iegūšanai īstenos Latvijas Universitāte un Rīgas Stradiņa universitāte, kas atzītas par iepirkuma konkursa uzvarētājām.
 
Studijām māsu pamatspecialitāšu programmās varēs pieteikties māsas, kas ir ieguvušas 1. līmeņa augstāko profesionālo izglītību. Paredzams, ka kādu no 7 māsu pamatspecialitātēm varēs apgūt kopumā 400 personas.
 
Latvijas Universitāte īstenos programmas internās aprūpes māsas pamatspecialitātes ieguvei (90 personas), bērnu aprūpes māsas pamatspecialitātes ieguvei (50 personas), kā arī anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsas pamatspecialitātes ieguvei (60 personas).
 
Rīgas Stradiņa Universitāte īstenos programmas ķirurģiskās aprūpes māsas pamatspecialitātes ieguvei (60 personas) un operāciju māsas pamatspecialitātes ieguvei (20 personas).
 
Savukārt par tiesībām īstenot programmas ambulatorās aprūpes māsas un garīgās veselības aprūpes māsas pamatspecialitātes ieguvei tuvākajā laikā tiks organizēts atkārtots iepirkuma konkurss.
 
Lai iegūtu informāciju par pieteikšanās procesu studijām, aicinām sekot aktualitātēm vietnēs www.talakizglitiba.lv un www.masuasociacija.lv. Aktuālākā informācija par studentu uzņemšanas uzsākšanu un noteikumiem tiks publicēta jau tuvākajā laikā.

Teksta izmērs:

  • Decrease
  • Normal
  • Increase

Current Size: 80%

Vai Jūs esat informēts par projekta piedāvāto iespēju saņemt finansiālu atbalstu ceļa izdevumu pieredzes apmaiņai ES?: