ES Fondi mjas lapa Skums

LU Medicīnas fakultātē sākta pieteikšanās bezmaksas māszinības studijām

Datums: 
23.07.2009
LU Medicīnas fakultātē sākta pieteikšanās bezmaksas māszinības studijām
 
Eiropas Sociālā Fonda (ESF) veselības aprūpes darbinieku tālākizglītības projekta ietvaros Latvijas Universitātes Medicīnas fakultātē (LU MF) sākta pieteikumu un dokumentu pieņemšana Māszinības bakalaura studiju programmā trīs māsu pamatspecialitātēs. Mācību programmu realizāciju finansē ESF, līdz ar to tās ir bezmaksas.
 
Programmas mērķis ir nodrošināt māsas profesionālās pamatizglītības turpinājumu, apgūstot kādu no māsas pamatspecialitātēm.
 
Ārstniecības personas, kuras ir ieguvušas māsas kvalifikāciju un kurām ir tiesības veikt profesionālo darbību māsas profesijā, var pieteikties studijām LU centrālajā ēkā Raiņa bulvārī 19, 125.kabinetā, līdz šā gada 31.jūlijam. Sīkāka informācija, darba laiki un iesniedzamo dokumentu saraksts - www.lu.lv/gribustudet. Reflektantiem, kas iesniedz dokumentus studiju turpināšanai, reģistrācijas maksa nav jāmaksā.
 
Tiek piedāvātas bezmaksas studijas un prakse šādās specialitātēs: „Anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsas pamatspecialitāte; ,,Bērnu aprūpes māsas pamatspecialitāte” un ,,Internās aprūpes māsas pamatspecialitāte”.
 
Studiju programmas līmenis un veids – profesionālā bakalaura studiju programma. Iegūstamā kvalifikācija un grāds: bakalaura grāds veselības zinātnē un attiecīgās specialitātes medicīnas māsas kvalifikācija. Studiju ilgums atkarīgs no iepriekšējās izglītības līmeņa.
 
Papildu informācija:
Evija Ansonska,
LU MF sabiedrisko attiecību konsultante
Tālr.: 67686518, fakss: 67286049, mob. tālr.: 26011887
e-pasts: evija [dot] ansonska [at] medijutilts [dot] lv
 

Teksta izmērs:

  • Decrease
  • Normal
  • Increase

Current Size: 80%

Vai Jūs esat informēts par projekta piedāvāto iespēju saņemt finansiālu atbalstu ceļa izdevumu pieredzes apmaiņai ES?: