ES Fondi mjas lapa Skums

LU Medicīnas fakultātē pagarina pietiekšanos bezmaksas māszinības studijām

Datums: 
03.08.2009

LU Medicīnas fakultātē pagarina pietiekšanos bezmaksas māszinības studijām
 
Ņemot vērā lielo studētgribētāju interesi, Latvijas Universitātes Medicīnas fakultāte (LU MF) līdz šā gada 14. augustam pagarinājusi pieteikšanos Māszinības bakalaura studiju programmā trīs māsu pamatspecialitātēs, kas veselības aprūpes darbinieku tālākizglītības projekta ietvaros tiek finansēta no Eiropas Sociālā Fonda (ESF)  un ir bezmaksas.
 
Ārstniecības personas, kuras ir ieguvušas māsas kvalifikāciju un kurām ir tiesības veikt profesionālo darbību māsas profesijā, var pieteikties studijām LU Medicīnas fakultātē, Šarlotes ielā 1a, katru darba dienu no plkst. 10.00 – 16.00.  Sīkāka informācija, darba laiki un iesniedzamo dokumentu saraksts - www.lu.lv/gribustudet. Reflektantiem, kas iesniedz dokumentus studiju turpināšanai, reģistrācijas maksa nav jāmaksā.
 
Programmas mērķis ir nodrošināt māsas profesionālās pamatizglītības turpinājumu, apgūstot kādu no māsas pamatspecialitātēm. Tiek piedāvātas bezmaksas studijas un prakse šādās specialitātēs: „Anestēzijas, intensīvās un neatliekamās aprūpes māsas pamatspecialitāte; ,,Bērnu aprūpes māsas pamatspecialitāte” un ,,Internās aprūpes māsas pamatspecialitāte”.
 
Studiju programmas līmenis un veids – profesionālā bakalaura studiju programma. Iegūstamā kvalifikācija un grāds: bakalaura grāds veselības zinātnē un attiecīgās specialitātes medicīnas māsas kvalifikācija. Studiju ilgums atkarīgs no iepriekšējās izglītības līmeņa.

Papildu informācija:

Līga Stutāne,
LU Medicīnas fakultāte
Māszinību BSP un MSP
Studiju metodiķe
Tālr. 67370650


Teksta izmērs:

  • Decrease
  • Normal
  • Increase

Current Size: 80%

Vai Jūs esat informēts par projekta piedāvāto iespēju saņemt finansiālu atbalstu ceļa izdevumu pieredzes apmaiņai ES?: