ES Fondi mjas lapa Skums

Līdz 13. februārim vēl var pieteikties projekta finansētajai pieredzes apmaiņai Eiropas Savienībā

Datums: 
19.01.2012

Līdz 13. februārim vēl var pieteikties ESF tālākizglītības projekta Veselības aprūpes un veselības veicināšanas procesā iesaistīto institūciju personāla tālākizglītība nozares ilgtspējīgai attīstībai  finansētajai veselības aprūpē iesaistīto personu kompetences, prasmju un iemaņu līmeņa paaugstināšanas un pieredzes apmaiņas pasākumiem Eiropas Savienībā.

Šī aktivitāte paredz ārvalstu kolēģu piesaisti pēcdiploma apmācībai Latvijā, kā arī mūsu valsts veselības aprūpē strādājošo zināšanu un prasmju apguvi vai papildināšanu ārpus Latvijas.

Vispārīga informācija:

- Pieredzes apmaiņas aktivitātei var pieteikties jebkura Latvijas veselības aprūpē iesaistīta persona.
- Privāta (fiziskā) persona var pieteikties pieredzes apmaiņas braucienam uz citu Eiropas Savienības vai Eiropas Ekonomikas zonas valsti.
- Juridiska persona var pieteikt ārvalstu ekspertu pieredzes apmaiņas aktivitātes realizēšanai Latvijā (ārvalstu eksperta piesaistī apmācību īstenošanai Latvijā). Ārvalstu eksperts var būt no jebkuras Eiropas Savienības vai Eiropas Ekonomikas zonas valsts.
- Pieredzes apmaiņas pretendentam no projekta līdzekļiem tiks segti ceļa izdevumi (aviobiļete, vilciena, autobusa u.tml. biļete) līdz pieredzes apmaiņas norises vietai (pilsēta, apdzīvota vieta) un atpakaļ, kā arī viesnīcas izdevumi par dzīvošanu pieredzes apmaiņas norises laikā ne ilgāk par 7 dienām.
- Ārvalstu ekspertam no projekta līdzekļiem tiks segti ceļa izdevumi (aviobiļete, vilciena, autobusa u.tml. biļete) no jebkuras Eiropas Savienības vai Eiropas Ekonomikas zonas valsts līdz Latvijai un atpakaļ, kā arī viesnīcas izdevumi par dzīvošanu pieredzes apmaiņas norises laikā ne ilgāk par 7 dienām.
- Lūdzam ņemt vērā, ka iesniedzējam pašam NAV JĀVEIC transporta biļešu un viesnīcas rezervācijas. Ja ekspertu komisija atbalstīs Jūsu pieteikumu, transporta biļešu un viesnīcu rezervāciju nodrošinās tūroperators.

Vairāk informācijas un pieteikuma anketas skatīt ŠEIT.

Teksta izmērs:

  • Decrease
  • Normal
  • Increase

Current Size: 80%

Vai Jūs esat informēts par projekta piedāvāto iespēju saņemt finansiālu atbalstu ceļa izdevumu pieredzes apmaiņai ES?: