ES Fondi mjas lapa Skums

Iespēja pieteikties informatīvajam semināram par pieredzes apmaiņu ES ietvaros

Datums: 
02.08.2011

Pieredzes apmaiņa – ieguvums katram un nozarei kopumā!

ESF tālākizglītības projekta Veselības aprūpes un veselības veicināšanas procesā iesaistīto institūciju personāla tālākizglītība nozares ilgtspējīgai attīstībai eksperti aicina interesentus uz semināru šā gada 25. augustā no plkst. 16.00 līdz 17.30 Skolas ielā 3, Latvijas Ārstu biedrības namā, lai informētu par iespējām aicināt ārvalstu kolēģus uz Latviju, kā arī Latvijas speciālistiem doties mācību braucienos uz ES dalībvalstīm papildināt profesionālās zināšanas un prasmes. Lūdzam ņemt vērā, ka seminārs NAV par darba iespējām Eiropā.

ES projekta aktivitāte Pieredzes apmaiņa ir paredzēta, lai dotu iespēju nozarē strādājošajiem apgūt tās zināšanas un prasmes, kuras Latvijā pašlaik nav iespējams apgūt, vai arī ja ir būtiski mācību procesā izmantot ārvalstu pieredzi. Jāatzīmē, ka ESF projekts segs tikai ceļa izdevumus ES robežās un uzturēšanās izdevumus mācību vietā līdz septiņām dienām. Ar mācību procesu saistīto izdevumu segšana ir paša pretendenta ziņā. Plašāka informācija par pieredzes apmaiņas iespējām un pieteikšanos: ŠEIT.

Seminārā varēs saņemt atbildes uz jautājumiem par pieteikšanās kārtību, pretendentu atlases principiem un vērtēšanas kritērijiem, par saistībām, ko pretendents uzņemas, izmantojot ES projekta līdzekļus, par līdzšinējo pieredzi pieredzes apmaiņas jomā.

Jautājumus lūgums iesūtīt elektroniski Kamenai Kaidakai kamena [at] arstubiedriba [dot] lv vai Jolantai Zālītei jolanta [dot] zalite [at] masuasociacija [dot] lv, lai seminārā varam sniegt uz tiem atbildes.

Pieteikšanās līdz šā gada 16. augustam. Vietu skaits ierobežots. Seminārs ir bezmaksas.


ES projekta ekspertes Kamena Kaidaka, Jolanta Zālīte

Teksta izmērs:

  • Decrease
  • Normal
  • Increase

Current Size: 80%

Vai Jūs esat informēts par projekta piedāvāto iespēju saņemt finansiālu atbalstu ceļa izdevumu pieredzes apmaiņai ES?: