ES Fondi mjas lapa Skums

Iespēja pieteikties ārsta profesionālās darbības atjaunošanai

Datums: 
11.08.2011

ESF tālākizglītības projekta Veselības aprūpes un veselības veicināšanas procesā iesaistīto institūciju personāla tālākizglītība nozares ilgtspējīgai attīstībai ietvaros Veselības ministrija organizē dalībnieku pieteikšanos programmā „Ārsta speciālista profesionālās darbības atjaunošana specialitātē pēc individuālas programmas”.
 
Pieteikties programmā tiek aicināti ārsti, kuru specialitātes sertifikāta derīguma termiņš ir beidzies pēc 2000. gada un kuri vēlas atjaunot profesionālo darbību savā specialitātē.

Prasības pretendentam dalībai programmā ir:
- ārsta izglītība, ko apliecina izglītību apliecinošs dokuments (jāiesniedz izglītību apliecinoša dokumenta kopija);
- kvalifikācija kādā no ārsta specialitātēm, ko apliecina sertifikāts (jāiesniedz sertifikāta kopija). Specialitātes sertifikāta derīguma termiņš ir beidzies pēc 2000. gada.

Lai pieteiktos dalībai programmā, pretendentam ir jāaizpilda pieteikums un kopā ar izglītību un kvalifikāciju apliecinošo dokumentu kopijām jāiesniedz Veselības ministrijā 211. vai 205. kabinetā līdz 2011. gada 28. augustam. Pieteikumu var lejuplādēt ŠEIT.

Katram pretendentam kvalifikācijas atjaunošanas programma tiks izstrādāta pēc individuāla grafika.

Sīkāku  informāciju var iegūt zvanot pa tālruni  +371 67686512  vai rakstot uz e-pastu: janis [dot] jeksevics [at] medijutilts [dot] lv

Teksta izmērs:

  • Decrease
  • Normal
  • Increase

Current Size: 80%

Vai Jūs esat informēts par projekta piedāvāto iespēju saņemt finansiālu atbalstu ceļa izdevumu pieredzes apmaiņai ES?: