ES Fondi mjas lapa Skums

Ārstiem, ārsta palīgiem un māsām iespēja pieteikties jaunajām programmām

Datums: 
11.03.2013
Ir izsludināta pieteikšanās uz jaunajām profesionālo zināšanu un prasmju pilnveides programm ārstiem, ārsta palīgiem un māsām.

Programmas Jaunākās tendences vakcinācijā mērķis ir aktualizēt uz pierādījumiem balstītas nostādnes cilvēku imunizācijā, lai samazinātu iedzīvotāju saslimstību ar vakcīnregulējamām infekcijas slimībām, vairotu ārstniecības personu atbalstu imunizācijas nozīmībai, attīstītu diskusiju par infekcijas slimību izskaušanas iespējamību, realizējot imunizācijas programmu.
Programmu īsteno Latvijas Ārstu biedrība un Nacionālais sabiedrības veselības institūts. Apmācību ilgums - 3 dienas (24 stundas).

Programmas Onkoloģisko pacientu dzīves kvalitātes nodrošināšana mērķis ir sniegt zināšanas par onkoloģisku saslimšanu, to seku un /vai ārstēšanas ietekmi uz pacienta fizisko, psiholoģisko un sociālo labklājību, galvenajiem aspektiem onkoloģisku pacientu dzīves kvalitātes vērtēšanā, dzīves kvalitāti ietekmējošu simptomu kontroles un mazināšanas iespējām, bīstamu vai pacientam traucējošu ārstēšanas un aprūpes blakusefektu mazināšanu multiprofesionālas komandas darba ietvaros.
Programmu īsteno LU P. Stradiņa medicīnas koledža. Apmācību ilgums - 3 dienas (26 stundas).

Vairāk par pieteikšanās iespējām un apmācību norisi lasiet sadaļā Programmas.


Teksta izmērs:

  • Decrease
  • Normal
  • Increase

Current Size: 80%

Vai Jūs esat informēts par projekta piedāvāto iespēju saņemt finansiālu atbalstu ceļa izdevumu pieredzes apmaiņai ES?: